داستان لکنت زبان یتیم

لکنت زبان

داستان لکنت زبان یتیم:

بی تردید متولیان لکنت زبان و استادان رشته گفتار درمانی طبق معمول مطالب این سایت را مطالعه خواهند کرد. امیدوارم آنها بتوانند پاسخی در خور مسئولیت خود به این جوان بدهند.

من با این نامه امیر محمد بسیار گریستم. داستان، درک همان فیلمهای چارلی چاپلین است که در عین خنده، غم عمیقی در نهان انسان می نشاند، و تا خود درد نکشیده باشی و درد آشنا نباشی، فقط فکاهی را خواهی دید و فقط میخندی…

« کامبخش »

داستان لکنت زبان یتیم

به نام خداوند کودکان تنها

با » داستان یک یتیم « می خوام داستان فرزندی رو تعریف کنم که بعضی بهش می گن « یتیم » به نظر من این فرزند یتیم که نیست هیچ ، خانواده خیلی خوب ، دل سوز و مهربانی داره ، ولی این فرزند مدت هاست زیر یوق یک خانواده بی مسئولیت ، خود خواه ، خود رای ، بی فکر و در یک کلمه نامرد گرفتار شده است .

داستان لکنت زبان یتیم

این فرزند وقتی که خیلی بچه بود در کوچه پس کوچه های به ظاهر علمی، خانواده اش رو گم کرد ، در همین لحظه خانواده شروری که منتظر دزدیدن این کودک بودند سر رسیدند و حالا مدت هاست این کودک را به کار های آزار دهنده ، خطرناک و ناامید کننده وادار میکنند . این خانواده شرور گاهی او را مجبور به استفاده از دستگاه های لکنت شکن، کلینیک شبیه سازی ذهن، یا مصرف قرص های آرام بخش یا هزاران دستورات آزار دهنده ی دیگری می کنند که هر کودکی را به پرتگاه تنهایی و ناامیدی و شکست می کشاند ، این خانواده شرور از این اعمال غیر انسانی نه تنها عذاب وجدان نمی گیرند بلکه این درد و رنج ها را وابسته به ژن و اعصاب و روان و حنجره و زبان بی لیاقت این کودک می دانند .

داستان لکنت زبان یتیم

داستان لکنت زبان یتیم

داستان لکنت زبان یتیم

این کودک هر چه بیشتر زیر سایه سنگین این خانواده قلابی بزرگ می شود عصبانی تر، نگران تر ، زود رنج تر ، ضعیف تر و بد تر از همه ناامید تر می شود ، تا جایی که دیگر از آن کودک سرحال سر زنده و خوش حال هیچ نشانی نیست و کودک داستان ما هر چه پیش میرود بیشتر به درد خو می کند و برای رسیدن به ساحل آرامش ناامیدتر می شود .این خانواده بی فکر از همان اول این ذهنیت را در او ایجاد کردند که تو هیچ خانواده ای نداری تو باید برای ما کار کنی، باید روش های ما و دستگاه های ما را استفاده کنی چون اجداد شما کودکان، همیشه بردگان ما و اجداد ما بوده اند و همیشه ما سرپرستی آنها را برعهده داشتیم ، ما انجمن نگه داری از شما هستیم .

داستان لکنت زبان یتیم

این خانواده شرور با باند بازیهای خاص، تمام تلاش خود را می کند تا با نیرنگ نگذارد این کودک به خانواده دوست داشتی و مهربان خود برسد و باقی عمر خود را بدون درد بگذراند .

این کودک هیچ وقت یتیم نبوده . این کودک خانواده مهربان و دوست داشتنی ای به نام گروه درمان لکنت زبان دارد ، این خانواده تلاش می کند تا کودکشان را از این انجمن گفتار درمانی بی لیاقت و بی عاطفه بازپس گیرد اما از آنجا که این انجمن ظاهر الصلاح و آگاه به نظر میرسد هنوز کودکان زیادی هستند که نمی دانند خانواده واقعی آنها کیست .

داستان لکنت زبان یتیم

شاید درباره انجمن های گفتار درمانی و دیگر مدعیان دروغین درمان لکنت زباناغراق کرده باشم اما حتما

درباره خوبی ها و مهربانی های گروه درمان خیلی کم گفتم .

به امید روزی که لکنتی ها خانواده خود را بیابندو به ساحل آرامش برسند .

#امیر_محمد__

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *