درباره کلینیک گفتار درمانی فرهمندپور

درباره کلینیک گفتار درمانی فرهمندپور

کلینیک گفتار درمانی فرهمندپور از سال ۱۳۶۲ فعالیت خود را آغاز نموده است. درمان اختلالات گفتاری به ویژه درمان لکنت زبان از اهداف این کلینیک می باشد. در این مرکز به روش های گروهی و انفرادی به درمان لکنت زبان و دیگر اختلالات گفتاری پرداخته می شود. تاکنون بیش از ۸۰۰ نفر درمان جو با کمک این مرکز به درمان پایدار و قطعی لکنت زبان دست یافته اند. کلینیک گفتار درمانی فرهمندپور در روزهای یکشنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۸ به بعد فعال می باشد. برای تنظیم وقت مراجعه حضوری می توانید از طریق شماره تلفن های 02188022850 و 09368455728 با این مرکز تماس بگیرید.

مدیریت کلینیک گفتار درمانی فرهمندپور:

مدیریت بر عهده آقای کامبخش فرهمندپور ، کارشناس گفتار درمانی می باشد. ایشان از سال ۱۳۶۲ با تاسیس این مرکز به طور بی وقفه مشغول به فعالیت و تحقیق در زمینه درمان اختلالات گفتاری به ویژه عارضه لکنت زبان می باشند. تاسیس ابن کلینیک، با هدف درمان پایدار و قطعی لکنت زبان انجام گردید و در نتیجه تلاشهای ایشان تاکنون بیش ار ۸۰۰ نفر ( کودک ، جوان و بزرگسال ) مسیر درمان پایدار لکنت زبان را با موفقیت به پایان رسانده اند.

درباره کلینیک گفتار درمانی فرهمندپور

از ایشان کتاب راز لکنت زبان توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر گردیده است. همچنین چندین مقاله از ایشان در روزنامه و مجلات و نیز وب سایت های معتبر در زمینه معرفی درست عارضه لکنت زبان  منتشر گردیده است.

درباره کلینیک گفتار درمانی فرهمندپور

برنامه کاری کلینیک لکنت زبان :

روز های یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 18 لغایت 24

(در برخی روزها، فعالیت گروه خارج از کلینیک صورت می پذیرد)

گروه درمانی کودکان: روزهای یکشنبه و چهارشنبه ۱۷٫۳۰ لغایت ۱۹

گروه درمانی بزرگسالان : یکشنبه و دوشنبه و چهارشنبه

جلسات انفرادی هر یک از اعضا زمانی است که از پیش هماهنگ شده باشد.

درباره کلینیک گفتار درمانی فرهمندپور