تبلیغات حیرت آور در سایت های تبلیغاتی:

درمان کامل لکنت زبان :

پکیج کامل نرم افزاری بیو فیدبک تراپی شنیداری و بینایی و پی اف اف و دی ای اف همراه با ایجاد افزایش گردش خون در لب تمپورال و اکسی پیتال مغز که منجر به در مان قطعی و کامل لکنت زبان کودکان و بزرگسالان می گردد همراه با ریتم دهنده گفتار مناسب جهت مصارف کلینیکی و استفاده در منزل به منظور درمان قطعی لکنت زبان

نقد:

برای من بسیار دشوار است به جای نقد حرفه های متفرقه ای که در امر لکنت زبان دخالت غیرتخصصی و غیر مسئولانه دارند، به نقد برخی همکاران بپردازم

1- درمان کامل لکنت زبان با دستگاه ؟!!!

آیا تا به حال هیچ دستگاهی توانسته در بهبود این عارضه نقشی داشته باشد؟ آن هم به طور قطعی؟!

اگر چنین است، کافی است فقط یک تن را معرفی بفرمایید تا به جای نقد، به تمجید و ستایش از فروشندگان این دستگاه ها پرداخته شود.

2- آیا دستگاه می تواند عوارض لکنت را – که شما آنرا بدون ذکر منبع آورده اید! – برطرف نماید؟

می دانید که حتی اگر لکنت ظاهری شخص – بدون اصلاح عوارض –  کاملا از بین برود، بعد از مدتی عوارض لکنت موجب بازگشت آن خواهد شد.

  درمان کامل لکنت زبان

 3- آیا می دانید که نرم افزار این دستگاه ها قابل نصب در تلفن همراه است و بسیاری از دوستان گروه درمان به آن دسترسی دارند؟

خریداران این دستگاه ها هنگامی که متوجه این موضوع می شوند، فروشندگان را با نام شیاد یاد می کنند! و این نکته زیبنده یک گفتار درمان نیست.

4- نا رضایتی مراجعین، به تدریج در توان کاری درمانگر تاثیر نامطلوب می گذارد و برعکس.

حیف است گفتار درمانی که می تواند با سرافرازی به خیلی ها کمک نماید، وقت خود را صرف خرید و فروش چنین اسباب بازیهای مضحکی نماید و برای خواص نداشته آن، به انواع ترفندها متوصل شود.

 5- همین ندانم کاری ها است که دست حرفه های نامربوط را در امر درمان لکنت زبان باز می گذارد که زیان آن برای افراد لکنت دار ده ها مرتبه بیشتر از این دستگاه ها است.

   درمان کامل لکنت زبان

* پرسش مکرر دوستان گروه درمان:

چرا استادان و مسئولان محترم رشته گفتار درمانی در ایران اجازه می دهند:

1- حرفه های غیر تخصصی مختلف در موضوع لکنت زبان دخالت کنند؟

و نتیجه این شود که ما برای درمان انقدر دست به دست شویم تا بالاخره بفهمیم مشکل لکنت فقط با گفتار درمانی می تواند بهبود یابد!

2- عده ای به نام گفتار درمان، به جای درمان این عارضه – که مسیری طولانی و دشوار را می طلبد – با انواع حیله ها مبادرت به فروش دستگاه هایی کنند که نتیجه آن بی اعتماد نمودن جامعه نسبت به امر « درمان لکنت زبان » می باشد؟

3- دور باطل اطلاعات و روشهای درمان این عارضه رواج یابد؟

به همین علل است که اغلب می شنویم:

لکنت زبان درمان ندارد!! 

درمان قطعی و ماندگار آن محال است!!

 هیچ معلوم نیست تا کی باید شاهد اختراع! دستگاه های من درآوردی به منظور درمان این عارضه باشیم؟!

دیدگاه در رابطه با “درمان کامل لکنت زبان

  1. علی اکبر گفت:

    تا حالا چهار میلیون تومن خرج این دستگاهها کرده ام و ذره ای بهتر نشدم. هر چی به گفتار درمان میگفتم ، میگفت صبر کن صبر کن، صبر کردم چی شد؟ بدتر شدم. حالا میبینم نوشته اند درمان قطعی لکنت زبان! خیلی پررو. بزودی باهاتون تماس میگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید